evden eve nakliyat

Bu sayfadasınız: Anasayfa › gebze-evden-eve-nakliyat-hakkimizda

Hakkımızda

 
 
Firmamız, Çiçek Nakliyat Taşımacılık adıyla 1995 yılında gebze ve bölgesinde şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmetleri vermeye başlamıştır. Bugün geldiğimiz noktada Gebze Nakliyat Taşımacılık hizmetlerimizi artık Türkiyenin heryerine Gebze nakliyeciler terminalindeki şubemizden şehir içi ve şehirler arası nakliye, kuru yük taşımacılığı, parça parsiyel taşımacılığı, konteyner taşımacılığı, yük üstü taşımacılığı,yük ve eşya taşımacılığı şehir içinde ise Firmamızın öz malı olan araçlarımızla (kamyon, kamyonet) adres odaklı dağıtım, bayii, mağaza, market dağıtım hizmetleri gibi nakliye ve taşımacılık faaliyetimiz devam etmektedir.

Çiçek Nakliyat

Modern teknik ekipmanlar, düzenli taşımacılık eğitimleri ile Çiçek nakliyat diğerlerinden farklıdır.Önceliğimiz Müşteri Memnuniyetidir. Güleryüz, eşyanıza itina beraberinde müşteri memnuniyetini getirmektedir. Firmamız taşımacılığın yanında gümrük danışmanlığı, Gümrük sahasından yük çekme konusunda tecrübelidir
Çiçek nakliyat olarak Türkiye'nin tüm illerine nakliyat hizmeti vermekteyiz.İşimize gösterdiğimiz saygıdan dolayı nakliyat, şehirden şehir'e, ilden ile, şehir içi, ofis, büro taşıma işlerinizi sorun olmak dan çıkartıyoruz.

Misyonumuz

Çiçek Nakliyat olarak koşulsuz müşteri memnuniyetini ön planda tutan, doğru, güvenilir, sözünün er'i, sırdaş ve müşterilerini aldatmadan ekonomik çözümler üretebilen ve her şeyden önemlisi hizmetin her noktasında güler yüzlü olmaktır. Firmamız güler yüzlülüğü ve doğruluğu misyon edinmiştir.
Müşterisine değer verir, saygı duyar,
Verdiği hizmetin tam sorumluluğunu taşır. Müşterisiyle devamlı, hızlı ve sağlıklı ilişki kurar,
Müşterilerine sadece yapabileceği sözü verir,her defasında verdiği sözden fazlasını gerçekleştirir,
Yeni müşterilerini kazanmak için, mevcut müşterilerinin mutluluğunu devam ettirmenin öncelik taşıdığını bilir,
Müşterisine verdiği hizmette hem tedbirli hem de iş bitiricidir,
Müşterisine devamlı yüksek kalitede ve organize hizmet vermeyi ilke edinmiştir,
Müşterisinin acil işlerine öncelik verir,
Hizmette kaliteden hiçbir şart altında taviz vermez,
Müşterilerinin saklı tutulması gereken bilgilerini kesinlikle gizli tutar,

Vizyonumuz

Müşteri odaklı Nakliye hizmet anlayışı ile yurtiçi pazarda rekabeti hedefleyerek, sürekli büyüyen yönetimi ve personeli ile bir bütün olarak, müşterisine verdiği hizmette kalite avantajlarını bozmadan hizmet kalitesi ve çeşitliliğinde farklılık yaratarak Türkiye pazarına 'Entegre Nakliye ve Taşımacılık' hizmet veren kuruluşlar içinde ön sıralarda yer almaktır.
Şirket faaliyetlerinde modern teknolojiyi kullanır,
Sürekli kendini inceler, kritik eder, değerlendirir, iyileştirir, yeniler ve kendisiyle rekabet eder,
Personelinin çalışkan, dürüst, uyumlu, ahlaklı ve yaratıcı olmasına özen gösterir,
Hiçbir kaynağı israf etmez, modern tasarruf ilkelerine uyar,
Bölgesel teşkilatlanmaya, özerk yönetime ve merkezi denetime önem verir,
Kanunların öngördüğü hukuki, idari ve mali zorunlulukların tamamını yerine getirir,
İş ve toplum ahlakı kurallarına titizlikle uyar,

Kalite Politikamız

Ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunan, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde, sürdürülebilir gelişmeyi yaşam şekli yapan, teknoloji ve kalite açısından ambar sektöründe gelişmekte olan kuruluş olarak hedefimiz müşterilerimize en yüksek faydayı sağlayacak hizmetleri en iyi çözüm ortağı olarak sunmak ve sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaktır.
Tüm çalışanlarımız birbirlerini de birer müşteri olarak görmeli ve Süreç Yaklaşımı ile Sürekli İyileştirmeyi esas alarak "Müşteri Memnuniyetini" hedeflemelidir.
Müşterilerimizi memnun etme yolunun, çalışanlarımızın mutluluğu ve memnuniyetinden geçtiğinin bilincinde olarak, çalışanlarımıza en iyi çalışma ortamını sağlamakta, sürekli gelişmeyi ve öğrenmeyi desteklemekteyiz.
Maliyetlerimizi düşürmek, verimliliğimizi ve uzun vadeli karlılığımızı arttırmak, geleceğimizi güvence altına almak, acantesi olduğumuz ambarlar ile karşılıklı işbirliği ve güven içerisinde çalışarak sağlanabilir.
Toplam Kalite Yönetimi ile iş mükemmelliğini gerçekleştirmek Çiçek Nakliyat çalışanları olarak hepimizin görevidir.

İletişim

  • E-posta      : info@gebzenakliyat.net
  • Telephone :  +90 262 642 38 82
  • Gsm           : +90 506 990 98 91
  • Fax            :  +90 262 642 38 82
  • Address     :  Gaziler Mah. Issıkgöl Cad. No: 100
  •                                                Gebze/KOCAELİ

Kalite Politikamız

Şirketimizin temel ilkesi, hizmet standartlarına uygun, yüksek güvenilirlikte ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır.Kalite hedefleri doğrultusunda: Yeni teknolojileri takip etmek, Güvenli kaynaklardan nitelikli girdi sağlamak, Eğitim ile insan kaynaklarımızın yetkinliğini artırmak, Kalite yönetim sistemimizin koşullarına uymak, sürekli geliştirilmesini ve iyileştirilmesini sağlamak; Şirket politikamızdır.

Garanti Ediyoruz

Gebze Nakliyat olarak daima müşteri ve tedarikçilerimizle işbirliği içinde, tüm süreçlerimizi en etkin şekilde yönetmeyi ve gerçekleştirmeyi hedeflerler. Müşteri memnuniyeti temel şirket prensibimiz olmakla beraber, taşıma, intikal ve yerleştirmede doğabilecek hasar zarar ve ziyanlar şirketimiz güvencesindedir. Bu amaçlarla kurduğumuz kalite, güvenlik, çevre ve sağlık yönetim sistemlerimizi sürekli iyileştirmeyi ve bu politikanın toplum erişimine açık olacağını taahhüt ediyoruz.