evden eve nakliyat

Bu sayfadasınız: Anasayfa › hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz için lütfen bizi arayınız ... Tel :0 262 642 38 82 Cep :0 506 990 98 91Evden Eve Nakliyat

Gebze Evden Eve Nakliyat taşımacılık ofisimiz, Gebze İzmit ve İstanbul bölgesinde evden eve nakliyat ve taşımacılık hizmetlerini birebir müşteri memnuniyetini esas alarak sektördeki yerini almıştır. Müşterilerimizin evinin taşınma işlemi gerçekleşmeden önce expertiz / keşif hizmetimiz yetkili personellerimiz tarafından gerçekleşmekte, neleri biz firma olarak yapabileceğimiz ve müşterilerimizden neleri yapmasını istediklerimiz ve öncelikler tesbit edildikten sonra müşterilerimizin taşınacağı tarihte personellerimiz Paketleme,ambalajlama,demontaj işlemi ve taşınma işlemi ve montaj tarafımızdan yapılmakta olup taşıdığımız ev eşyalarının tüm sorumluluğunu almaktayız,tarafımızdan kaynaklanan hasar,kırık zarar ve ziyan müşterinin mağdur edilmemesi için firmamız tarafından tazmin edilir ve zararı karşılanır.
Ofis Taşımcılığı

Gebze Evden Eve Nakliyat tarafından yönlendirilen taşıma eksperimiz, Ofis Taşıma işlemi yapılmadan eşya tespiti yapılarak eşyaların detayı net olarak saptanır. Bu hizmetimiz ücretsiz yapılır. ekspertiz raporu doğrultusunda bir taşınma programı yapılır. Yapılan ofis taşıma programı çerçevesinde; Tüm masalar, dolaplar ve yeni taşınacak ofisteki yerleri numaralandırılır. Yükleme işleri bu numaralandırma doğrultusunda yapılır bu şekilde yeni ofisteki yerleştirme karmaşası önlenmiş olur. Tüm Dosya ve klasörler paketlendikten sonra mobilyaların taşınma esnasında zarar görmemesi için hava baloncuklu naylonlarla ambalajlanması ve köşelerine koruyucular yerleştirilmesi işlemleri yapılır. Büro eşyalarınız yeni ofisinizde departman ve kod numarasına göre sizin istediğiniz şekilde elemanlarımız tarafından yerleştirilir. Bilgisayar ve elektronik eşyalar ayrı ayrı paketlenir. Monte ve de’ monte gerektiren mobilyalarınız marangozlarımız tarafından yapılır. "Şirketimizin tüm çalışanları bu şartlara bağlı kalarak ve daima müşteri ve tedarikçilerimizle işbirliği içinde, tüm süreçlerimizi en etkin şekilde yönetmeyi ve gerçekleştirmeyi hedeflerler. Müşteri memnuniyeti temel şirket prensibimiz olmakla beraber, taşıma, intikal ve yerleştirmede doğabilecek hasar zarar ve ziyanları şirketimiz güvencesindedir. Bu amaçlarla kurduğumuz kalite, güvenlik, çevre ve sağlık yönetim sistemlerimizi sürekli iyileştirmeyi ve bu politikanın toplum erişimine açık olacağını taahhüt ediyoruz.”


Fuar Taşımacılığı

Gebze Evden Eve Nakliyat için önemli olan siz müşterilerimizin sorunsuz bir şekilde fuardan fuara nakliye hizmetini almasıdır. Fuardan fuara taşıma yaygın filosu, tecrübeli eleman kontenjanımız şehir içi şehirler arası fuardan fuara nakliyelerinde güvenilir hizmeti verme anlayışından ödün vermeksizin tüm yurtta, müşteri memnuniyetini göz önünde tutarak çalışmalarına başlamıştır. Fuar Taşımacılığı Zamanı Siz işinize ara vermek zorunda kalmadan, uzman ekip tarafından nakledilen fuar eşyalarınızın ambalajlı, hedef adresinizde açılıp yerleştirildikten sonra çıkan ambalaj çöpü alınarak olması gerektiği şekliyle size teslim edilir. Gebze Nakliyat Kuruluşundan itibaren siz müşterilerimize fuar nakliyat (Fuar Taşıma) alanlarında uygun, Güvenli, Kalitemizden ödün vermeden hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Fuar Taşımacılık sektöründeki deneyimlerimiz bize Türkiye'deki binlerce firmaya hizmet etmemize olanak sağlamıştır.

Eğitimli teknik personelimiz, müşterilerimizin her türlü fuar taşınma ihtiyaçlarını özveriyle, profesyonel tutumla gidermektedirler. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını öğrenmek başarımızın anahtarıdır. Teknik Eksperlerimiz şehir içi veya şehir dışı Fuar nakliyelerinizde yardımcı olabilmek her aşamada yanınızda olacaklar. Şu unutulmamalıdır ki! Fuar Taşıma (Fuar Nakliyat), hafife alınmamalı, kesinlikle teknik uzman ekip tarafından gerçekleştirilmelidir. Tecrübesiz kişiler tarafı dan yapılacak taşımada meydana gelecek hasarlar, maddi açıdan karşılansa bile bu olayın vereceği rahatsızlık, maneviyat hiç hatsızlık, maneviyat hiçbi zaman karşılanamaz. Bu tip sıkıntıların oluşmaması Gebze Nakliyat uzman kadrosu, araçları, Fuar taşınma sırasında kullanılan malzemeleri, diğer tüm özellikleriyle müşterilerine "Sorunsuz Fuar Taşıma" sözü vermektedir. Tüm bu profesyonellikle hareket edersek bile siz müşterilerimize fuar taşınma sırasında Fuar teşhir malzemeleri değerine göre sigorta yapmakta, hatta memnun kalmamanız dâhilinde para iade garantisi vermekteyiz. Bizi ve hizmetlerimizi daha yakından tanımak sitemizde ilgili bölümlere gidebilir bizi telefonla arayabilir, isterseniz de E-Mail formumuzu kullanarak bizim size dönmemizi bekleyebilirsiniz.
Fuar ticareti geliştirmek amacıyla belli süre içinde kurulan pazar. Alıcı ve satıcıların araya gelerek iş anlaşmaları yaptıkları bu pazarlar genellikle aynı yerlerde ve düzenli aralıklarla, heryıl aynı tarihte birkaç haftalığına kurulurlar. Bu sergiler tek iş koluna ya da belirli iş kolunun tek dalını konu alabileceği gibi her tür ürünü ve hizmeti de kapsayabilir. Uluslar arası ticarette büyük önemi olan fuarlar 21. yüzyılda daha da önemli hale gelmiştir. Avrupa'da olsun Asya'da olsun dünyanın çeşitli yerlerinde heryıl düzenlenen bu pazarlar, binlerce satıcı ve alıcıyı araya getirerek büyük alış-veriş potansiyeli yaratmaktadır. Ticari ve iktisadi boyutu gittikçe ön plana çıkan fuarlarda katılımcı firma ya da kuruluşlar kendilerine ayrılmış alanlarda ziyaretçileriyle görüşmeler yapmakta, ürünlerini sergilemekte veya bu alanlarda kendi kurumsal renk ve imajlarına yer veren fuar stantlarında çeşitli görseller kullanarak kendilerini, ürünlerini ya da hizmetlerini tanıtmaktadır. Bu boyutuyla fuarlar aynı zamanda fuar hizmeti endüstrisinin de doğuşuna neden olmuş, fuarların düzenlendiği kentlerde dekorasyon, konaklama, hosteslik, yiyecek içecek servisi gibi birçok alanda hareket yaratmıştır.


Şehirler Arası Nakliyat

Gebze Evden Eve Nakliyat Türkiye'nin tüm şehirlerine taşımacılık hizmeti vermektedir. Şehirlerarası nakliye hizmeti çok fazla güven gerektiren bir iştir, uzman ekibimiz ile bu konuda en güvenli firmalardan biri olarak yıllardır hizmet vermektedir. Eşyalarınızın Türkiye'nin her yerine özenle taşımaktadır. Şehirler arası taşımacılığı yaygınlaştığından beri Şirketimiz bu kapsamda yoğunluğunu arttırarak önemli bir yol kat etmiştir. Haftanın her günü 24 saat taşıma hizmeti gerçekleştirmekteyiz. Sizin yeni evinize veya iş yerinize güven içinde taşınmanız için profesyonelliğin vermiş olduğu özgüven ile hareket ediyoruz.Şehir içi ve Şehirlerarası taşımacılıkta nakliyat kalitesini yaşamak için birçok seçeneğiniz var. Bir şehirden başka bir şehre nakliyat işleriniz olduğunda size nakliyat için bir süre verilir. Bu süre içerisinde nakliyat işlerinizin tamamlanması gerekir. Aksi halde müşteri memnuniyetini kaybeder, sözünüzde durmadığınız için güven sarsmış olursunuz. Taşınacak eşyanın cinsi büyüklüğü ne olursa olsun Türkiye`nin tüm illerine hizmet vermelidir. Dışarıdan aynı gözükse de hiçbir nakliyat şirketinin kalitesi aynı değildir. Sizin bireysel ihtiyaçlarınıza ofisinizi ve evinizi taşırken en iyi yanıtı verebilecek deneyim ve birikimin bir arada olduğu şirketi seçmelisiniz. Evden eve nakliyat (evden eve taşıma) ofis taşıma, şehir içi taşıma, şehirler arası taşıma, askılı tekstil taşıma, ev eşyası depolama, fuar taşımacılığı ve uluslar arası lojistik hizmetlerinin bir arada bulunduğu bir şirket donanımıyla her zaman bir adım öndedir. Evden eve nakliyat titizlik, eğitimli eleman kadrosu, geniş kapsamlı Paketleme materyalleri, hijyen ve güven gerektirir. Bütün bu özellikleri bulabildiğiniz şirkete bütün eşyalarınızı gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz. Bu sektörde hizmet veren firmalar arasında referans müşteri potansiyeli en fazla olan firmalarla iş yapmak, her zaman firmanın kazandırdığı güvenin sonucudur. Her sektörde olduğu gibi nakliyat şirketinin de lideri olmak için söz verilen şartları uygulamak şarttır.İletişim

  • E-posta      : info@gebzenakliyat.net
  • Telephone :  +90 262 642 38 82
  • Gsm           : +90 506 990 98 91
  • Fax            :  +90 262 642 38 82
  • Address     :  Gaziler Mah. Issıkgöl Cad. No: 100
  •                                                Gebze/KOCAELİ

Garanti Ediyoruz

Gebze Nakliyat olarak daima müşteri ve tedarikçilerimizle işbirliği içinde, tüm süreçlerimizi en etkin şekilde yönetmeyi ve gerçekleştirmeyi hedeflerler. Müşteri memnuniyeti temel şirket prensibimiz olmakla beraber, taşıma, intikal ve yerleştirmede doğabilecek hasar zarar ve ziyanlar şirketimiz güvencesindedir. Bu amaçlarla kurduğumuz kalite, güvenlik, çevre ve sağlık yönetim sistemlerimizi sürekli iyileştirmeyi ve bu politikanın toplum erişimine açık olacağını taahhüt ediyoruz.

Kalite Politikamız

Şirketimizin temel ilkesi, hizmet standartlarına uygun, yüksek güvenilirlikte ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır.Kalite hedefleri doğrultusunda: Yeni teknolojileri takip etmek, Güvenli kaynaklardan nitelikli girdi sağlamak, Eğitim ile insan kaynaklarımızın yetkinliğini artırmak, Kalite yönetim sistemimizin koşullarına uymak, sürekli geliştirilmesini ve iyileştirilmesini sağlamak; Şirket politikamızdır.