evden eve nakliyat

Bu sayfadasınız: Anasayfa › kurumsal

Kurumsal
 

Firmamız her tip iş için yeterli donanıma, insan gücüne, ekipmana ve her şeyden önemlisi bilgiye sahiptir.Bu bilgi ve donanımla sizin iş takviminizde planlanan zamanda oluşabilecek sapmaları minimuma indirecek ve planlama safhasında taşınmanın tamamlanmasına kadar geçen süreçte herhangi bir sorun ile karşılaşılmayacağının bilinmesinin size verdiği rahatlıkla, siz yapmakta olduğunuz işin diğer safhalarına konsantre olabileceksiniz. Ticari taşıma servisi firmanızın ticari nitelikli ürünlerini taşımak için oluşturuldu.Örneğin medikal firmanızın tıbbi cihazları, dekorasyon firmanızın yapı ürünleri, vb. Her türlü ürün sınır tanımaksızın Hassas Eşyalarınız(Piyano) Taşıma Servisimiz dahilinde özenle taşınacaktır.İletişim

  • E-posta      : info@gebzenakliyat.net
  • Telephone :  +90 262 642 38 82
  • Gsm           : +90 506 990 98 91
  • Fax            :  +90 262 642 38 82
  • Address     :  Gaziler Mah. Issıkgöl Cad. No: 100
  •                                                Gebze/KOCAELİ

Kalite Politikamız

Şirketimizin temel ilkesi, hizmet standartlarına uygun, yüksek güvenilirlikte ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır.Kalite hedefleri doğrultusunda: Yeni teknolojileri takip etmek, Güvenli kaynaklardan nitelikli girdi sağlamak, Eğitim ile insan kaynaklarımızın yetkinliğini artırmak, Kalite yönetim sistemimizin koşullarına uymak, sürekli geliştirilmesini ve iyileştirilmesini sağlamak; Şirket politikamızdır.

Garanti Ediyoruz

Gebze Nakliyat olarak daima müşteri ve tedarikçilerimizle işbirliği içinde, tüm süreçlerimizi en etkin şekilde yönetmeyi ve gerçekleştirmeyi hedeflerler. Müşteri memnuniyeti temel şirket prensibimiz olmakla beraber, taşıma, intikal ve yerleştirmede doğabilecek hasar zarar ve ziyanlar şirketimiz güvencesindedir. Bu amaçlarla kurduğumuz kalite, güvenlik, çevre ve sağlık yönetim sistemlerimizi sürekli iyileştirmeyi ve bu politikanın toplum erişimine açık olacağını taahhüt ediyoruz.